GLASS & CERAMICS / Ceramics / Vase 14598433
nr 1459 8433
VASE
China. Height: 39cm,
Kina. Höjd: 39cm
Condition: slitage, skador
800
SEK 3600
Monday April 4 2022
at 20:40:06
600 kr
3.200 kr
800 kr
900 kr (Robot)
3.200 kr
3.200 kr (Robot)
3.400 kr